22 квітня 2025 року у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» пройшла зустріч робочої групи освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування», яка займається підготовкою фахових молодших бакалаврів за спеціальністю D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок у галузі знань «Бізнес, адміністрування та право».
До участі в обговоренні були залучені зовнішній стейкхолдер Світлана Андрущенко — начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Лубенської міської ради, а також внутрішні стейкхолдери програми: Влада Гусак і Максим Разін.
На зустрічі розглядалися питання оновлення змісту освітньо-професійних програм, сучасні вимоги до компетентностей майбутніх фахівців, а також можливості вдосконалення навчальних дисциплін. Окрема увага була приділена адаптації результатів навчання до актуальних змін на ринку праці, рекомендацій стейкхолдерів та запитів студентів.
За підсумками зустрічі всі отримані пропозиції та коментарі будуть враховані під час оновлення програм, що сприятиме покращенню якості підготовки спеціалістів та зміцненню партнерських зв’язків між навчальним закладом і роботодавцями.




06 березня у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» відбулася зустріч здобувачів освіти та працівників з начальником відділу надання послуг роботодавцям Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяною Колєснік. Вона надала корисну інформацію щодо підбору роботи та сприяння працевлаштуванню молоді, про підтримку конкурентоспроможності на ринку праці шляхом навчання та отримання ваучера. Цікаву дискусію викликала тема можливостей та умов участі у програмах мікрогрантів «Власна справа».


04 березня 2025 року відбулася гостьова лекція на тему: «Особливості сучасної податкової системи» для здобувачів освіти 3 курсу ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування». Лектором був запрошений начальник Лубенської ДПІ головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Коломієць.
Посадовець розповів про основні функції податкової служби, значення податків для розвитку держави та відповідальність громадян за їх сплату. Особливу увагу було приділено питанням оподаткування підприємницької діяльності, єдиного соціального внеску, військового збору та податку на доходи фізичних осіб.


11 лютого 2025 року для студентів 2 курсу проведено онлайн-зустріч з представницею мережі мультимаркетів "Аврора". Менеджерка з освітніх проєктів та взаємодії з молоддю Катерина Бузінова ознайомила присутніх з історією виникнення та розвитку компанії, яка функціонує з 2011 року. Сьогодні мережа компанії налічує понад 1600 магазинів, 5 логістичних хабів та 4 офіси підтримки в Україні. Місія "Аврори" - покращувати повсякденне життя людей, роблячи товари для дому та душі доступнішими. До онлайн-зустрічі також долучилися здобувачі фахової передвищої освіти за ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування".

Коледж співпрацює зі стейкхолдерами не лише з питань освітнього процесу. Напередодні новорічних свят наші студенти щорічно відвідують провідні установи міста з веселими колядками. 26 грудня 2024 року теж проведено такий захід, у рамках якого всі працівники, студенти коледжу та провідні стейкхолдери АТ "Лубнифарм", ПП "Лубнимаш", ЛВЗ АТ "Мотор Січ", ПП "Лубенський хлібзавод", Лубенська об'єднана державна податкова інстпекція, ТОВ "ГРЕЙД ПЛЮС", ТОВ "ХВИЛЯ", ДНЗ №12 "Червона шапочка" долучилися до благодійної акції «Підтримай ЗСУ разом з нами».



26 листопада 2024 року відбулося позачергове розширене засідання циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, на якому були присутні керівники та представники підприємств різних сфер діяльності. Під час засідання було обговорено та схвалено спільні заходи в організації освітнього процесу, а також проведено опитування потенційних роботодавців з актуальних питань реалізації освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування".


1 листопада 2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти ІІІ курсу ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" з головним бухгалтером ФГ «Крапля» Ніною Мироненко, яка розповіла, що робота фінансиста є особливою ланкою для забезпечення стабільності та розвитку кожного підприємства. На підприємстві важливо здійснювати контроль за всіма фінансовими операціями, що є необхідним для формування довіри інвесторів, кредиторів та державних органів. Співпраця із стейкхолдерами надає здобувачам освіти можливість проходити виробничу практику на підприємствах, що дозволяє отримати практичний досвід і підвищити шанси на працевлаштування.


31 жовтня 2024 року для студентів ІІІ курсу, які навчаються за ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування", викладачі коледжу Наталія Слєпцова та Дмитро Конкін організували заняття-екскурсію до фінансового управління виконавчого комітету Лубенської міської ради. Заняття відбулося в рамках вивчення дисциплін "Фінанси". Основною метою екскурсії було забезпечення якісної підготовки фахових молодших бакалаврів відповідно до потреб роботодавців та залучення до освітнього процесу кваліфікованих практикуючих фахівців. Заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу Наталія Животкова ознайомила студентів із роботою фінансвого управління, його стркутурою, функаціями та нормативною базою. Майбутні фахівці дізналися про діяльність бюджетного та фінансового відділів, розглянули питання формування дохідної частини бюджету та розпису видатків. Світлана Андрущенко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, розповіла про ведення бюджетного обліку основних засобів, запасів, нарахування заробітної плати, облік коштів, а також про програми, що використовуються для автоматизації обліку, формування та подання звітності.

29 жовтня 2024 року в рамках тижня обліково-фінансових дисциплін та тижня заощаджень – 2024 від НБУ, здобувачі ФПО 3 курсу за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» мали змогу в онлайн-форматі долучитися до освітнього вебінару від головного фахівця управління звязків з громадскістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ Наталі Носик на тему «Кишенькові гроші та бюджет: від бажань до досягнень". Під час вебінару здобувачі освіти дізналися, що таке бюджет і чому важливо його планувати, про користь заощаджень та як розпізнати потреби і бажання. Організаторами заходу були викладачі обліково-фінансових дисциплін Тетяна Кочерга та Дмитро Конкін.


05 червня 2024 року у коледжі відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами виробничої практики здобувачів фахової передвищої освіти. На конференцію були запрошеня стейкхолдери - керівники та провідні спеціалісти підприємств: Ліхтанська Людмила Григорівна - завідувачка одного з магазинів торгівельної мережі "Хвилинка" в м. Лубни; Мироненко Ніна Миколаївна - головний бухгалтер ФГ "Крапля"; Величко Віра Ігорівна - директор відділення Полтавське №31 АТ КБ "ПриватБанк". У ході конференції обговорювалися актуальні питання та особливості функціонування банківської сфери, системи обліку та оподаткування підприємств, розвитку агропромислового виробництва та комерційно-торгівельної діяльності. З доповідями виступили студенти 3-го курсу здобувачі ФПО за ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" Лілія Дудка, Карина Дуран. Доповідачі поділилися своїми враженнями від виробничої практики; проаналізували показники фінансового стану підприємств, що стали базами для проходження практики; обгрунтували змістовні висновки та надали свої пропозиції для перспективного розвитку.




30 травня 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Бюджетна та казначейська система» здобувачі освіти 2 курсу за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» з викладачем Юлією Пшеничною відвідали управління Державної казначейської служби України у Лубенському районі Полтавської області. Під час зустрічі начальниця управління Любов Тараненко розповіла про особливості роботи Державного казначейства, його організаційну структуру та функції. Майбутнім фахівцям детально роз’яснили механізм автоматизованих процесів фінансових операцій. Адже постійна співпраця зі стейкхолдерами – це важливий чинник забезпечення якісної підготовки сучасного фахівця на ринку праці.


20 березня 2024 року в рамках тижня факультету обліку та фінансів ПДАУ був організований круглий стіл для студентів коледжів на тему: "Бухгалтерський облік: сучасний погляд на господарські процеси". Студенти ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ" теж мали можливість приєднатися до цього заходу. Участь в круглому столі надала студентам можливість отримати унікальний інсайт в сучасні підходи до бухгалтерського обліку та розуміння господарських процесів.

2 листопада 2023 року було проведене об'єднане засідання циклових комісій обліково-фінансових та економічно-комерційних дисциплін за участю начальника Лубенської ДПІ головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Коломійця та заступника начальника Лубенської ДПІ головного управління ДПС у Полтавській області Людмили Скуди. Мета співпраці з роботодавцями полягає в координації діяльності здобувачів фахової передвищої освіти, скерованої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців. Засідання було спрямоване на підвищення професійних компетентностей здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-профейсійними програмами, в тому числі за ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування".

24 травня 2023 року у коледжі відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами проходження виробничої практики. На конференцію були запрошені стейкхолдери - представники установ та організацій (керівників служб та підрозділів підприємницьких структур): Логвин Любов Миколаївна - начальник відділу соціально-економічного розвитку території, екології Лубенської РДА; Букало Інна Анатоліївна - провідний бухгалтер відокремленого підрозділу "Лубенський верстатобудівний завод" Публічного акціонерного товариства "МОТОР СІЧ"; Ліхтанська Людмила Григорівна - завідуюча одного з магазинів торгівельної мережі "Хвилинка"; Прохоренко Тетяна Миколаївна - головний бухгалтер ВСП ЛФЕФК ПДАУ.
У ході конференції обговорювалися актуальні питання та проблеми розвитку банківської системи, казначейської сфери, агропромислового виробництва та комерційної діяльності. З доповідями виступила студентка 3-го курсу, здобувачка ФПО за ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" Альона Шевченко. Доповідачі розкрили особливості роботи на практиці; проаналізували показники виробничо-фінансової діяльності підприємств, що стали базами для проходження практики; обгрунтували змістовні висновки та надали свої пропозиції для перспективного розвитку установ та організацій.

