Випуск – 2025: урочиста церемонія вручення дипломів

27 червня 2025 року – це особливий день, коли ми проводжаємо у самостійне життя випускників коледжу – фахівців з обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, економіки, підприємництва і торгівлі! Привітання зі святкової сцени актової зали коледжу пролунали на адресу юнаків і дівчат, які протягом студентських років збагачували коледж своїм талантом та енергією, знаннями і винахідливістю, активністю і неповторністю, щирою дружбою та відкритістю в спілкуванні, спортивним завзяттям і різноманітними добрими справами!

Урочистий захід розпочали слова безмежної вдячності та щирої поваги всім захисникам і захисницям України за можливість зібратися разом у дружньому колі, щоб вручити випускникам омріяні дипломи. Коледжанська родина з болем згадала всіх, чиє життя забрала війна, серед них - і випускники коледжу, які назавжди вписали свої імена в безсмертну книгу полеглих героїв. Немов символ подяки, прозвучала прониклива мелодія вальсу – на сцені граційно і неповторно закружляли пари випускників та представників студентської ради (постановниця – Вікторія Пономаренко).

У складний час здобули освіту наші випускники, тож кожне привітання і побажання було сповненим надії на мирне, успішне майбутнє. Поєднанням поваги, любові й турботи, віру в усіх і кожного, стали звернені до випускників слова директора коледжу Тетяни Орошан, яка разом із заступником директора з навчальної роботи Тетяною Конкіною вручила випускникам дипломи фахових молодших бакалаврів. Приємно відзначити особливі успіхи у навчанні випускниці ОПП «Облік і оподаткування» Таміли Сенько і випускників ОПП «Економіка» Романа Воблого, Ангеліни Голубової та Богдани Радняни, які отримали дипломи з відзнакою.

Поруч з нами у цей важливий день були почесні гості з Полтавського державного аграрного університету, які розділили радість випускників та їх наставників і висловили щирі побажання присутнім у святковій залі. Двері університету завжди відкриті для талановитої молоді, тож ми щиро сподіваємося на вдале продовження освітнього шляху та не менш вдалу кар’єру наших випускників.

Коледж – це не лише місце для навчання, а й простір для розвитку особистості, розкриття талантів та прояву лідерських якостей. Серед випускників 2025 року є справжні зірки, які своїм активним життям робили кожен день у коледжі яскравішим та цікавішим. Випускники, активно проявили себе у студентському самоврядуванні, культурному, спортивному чи науковому житті, були натхненниками багатьох ініціатив у нашій коледжанській родині. Директор коледжу Тетяна Орошан разом з представниками студентської ради Максимом Разіним та Олександрою Коновал з гордістю вручили особливу номінацію «Celebrity коледжу» випускникам Павлу Коліснику, Яні Юрченко, Богдані Радняні, Максиму Никифорову, Анастасії Колодяжній, Дар’ї Левченко, Аліні Мохун, Вікторії Рубан.

Поруч із випускниками постійно були їх наставники, для яких випускне свято – особливе, сповнене спогадів і сподівань. Тетяна Кочерга, Володимир Ісаєнко, Володимир Кононенко, Марина Сліпаченко – всі куратори випускних груп відчувають особливе хвилювання за своїх вихованців і водночас впевненість у правильному виборі нашими випускниками їх життєвого шляху.

Заступник директора коледжу з виховної роботи, куратор 30 групи Тетяна Кочерга висловила щирі й теплі побажання нашим випускникам від всіх кураторів, а випускники, в свою чергу, подякували адміністрації, викладачам та працівникам коледжу й гуртожитку за терпіння, мудрість та небайдуже серце, радуючи кураторів та всіх присутніх приємними музичними сюрпризами. Зі сцени коледжу лунали поетичні рядки Аліни Мохун, чарівні голоси солістки Яни Юрченко та її талановитих одногрупниць – Анастасії Колодяжної, Дар’ї Левченко, Аліни Мохун, Світлани Носенок та Анни Торохтій. Музичний подарунок куратору від 31 групи, напевно, запам’ятається надовго. Отримавши дипломи, випускники 30 групи довели всім, що справжні фінансисти вміють співпрацювати не лише в професійній діяльності, а й на сцені, виконавши запальний хіт «Врубай!» на студентський лад. Дівчата з вокального колективу нашого коледжу своїми різножанровими композиціями підтримували святковий настрій випускників та всіх присутніх. Музичний супровід заходу забезпечила художній керівник Світлана Кочубей.

Урочисте вручення дипломів відбувалось під вдячні оплески батьків, рідних та друзів наших випускників, які сьогодні відчувають особливу гордість. І навіть якщо не всі близькі люди мали можливість бути присутніми в цю неповторну мить, їх любов і турбота освітлювали шлях випускникам коледжу протягом студентських років.

Зичимо випускникам успіхів у всіх починаннях, натхнення, віри у власні сили та реалізації найсміливіших мрій! Нехай ваше майбутнє буде мирним, яскравим, успішним та сповненим нових можливостей!

Щасливої дороги в доросле життя, дорогі випускники 2025 року!

Школа педагогічної майстерності: досвід викладачів коледжу на всеукраїнському рівні

Викладачі ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» долучилися до циклу вебінарів «Школа педагогічної майстерності» за результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2025», організованого фахівцями НМЦ ВФПО.

Представницею нашого коледжу в рамках вебінару «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти» стала викладач загальноосвітніх дисциплін Світлана Дзюба, яка поділилася досвідом втілення студентоорієнтованого підходу та реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувача освіти засобами навчальної практики з інформатики і комп’ютерної техніки. Свій виступ учасниця вебінару побудувала на основі аналізу електронного освітнього ресурсу «Навчальна практика з інформатики і комп’ютерної техніки. Електронний практикум для здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування» (https://sites.google.com/view/pract-inform/), розробленого у співпраці й співавторстві із заступником директора коледжу з навчальної роботи, викладачем-методистом Тетяною Конкіною та фахівцем у сфері обліку й оподаткування, викладачем обліково-фінансових дисциплін Дмитром Конкіним.

   Висловлюємо вдячність НМЦ ВФПО за можливість поділитися результатами методичної роботи і творчого педагогічного пошуку в рамках конкурсу «Педагогічний ОСКАР», за гідну оцінку наших напрацювань і, звичайно ж, за можливість обміну досвідом з представниками інших закладів у важливих аспектах освітнього процесу.

Зупинимо булінг і вербування разом: зустріч студентів з інспекторами освітньої безпеки

16 червня 2025 року у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» для здобувачів освіти інспекторами сектору «Служба освітньої безпеки» Лубенського РВП ГУНП у Полтавській області було проведено бесіду на тему: «Що таке булінг та які його прояви», «Недопущення вербування дітей та залучення їх до диверсійної діяльності».

Під час зустрічі правоохоронці докладно розповіли студентам про поняття булінгу, його основні форми – фізичне, психологічне, економічне, сексуальне насильство та кібербулінг. Особливу увагу приділили ознакам, за якими можна розпізнати булінг, а також алгоритму дій у випадку його виявлення в освітньому середовищі. Інспектори акцентували, що жертвою булінгу може стати будь-хто, і дуже важливо не мовчати, а своєчасно звертатися по допомогу до педагогів, психолога чи поліції.

Окремим блоком зустрічі стала надзвичайно серйозна тема — недопущення вербування неповнолітніх та молоді до участі в диверсійно-розвідувальній діяльності. Студентів попередили про можливі ризики онлайн-спілкування з незнайомцями, маніпуляції в соціальних мережах, а також про загрози, що можуть надходити від ворожих структур. Правоохоронці пояснили, які дії можуть бути розцінені як допомога в диверсійній діяльності, та яка відповідальність за це передбачена законом.

Зустріч пройшла у формі відкритого діалогу: студенти ставили запитання, ділилися своїми міркуваннями, обговорювали реальні ситуації.

Профілактична робота такого формату є вкрай важливою, адже сприяє формуванню безпечного освітнього середовища, підвищенню правової обізнаності молоді та запобіганню правопорушенням серед студентської молоді.

Професійне становлення майбутніх фінансистів: студенти знайомляться з роботою казначейства

10 червня 2025 року для студентів, які навчаються за  ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», заняття з дисципліни «Бюджетна та казначейська система» відбулося на базі Управління Державної казначейської служби України в Лубенському районі Полтавської області. Тема заняття - «Бухгалтерський облік і звітність виконання бюджетів». Захід мав на меті поглиблення практичних знань студентів щодо функціонування казначейської системи України, формування уявлення про реальний порядок ведення бухгалтерського обліку бюджетних коштів, особливості складання фінансової звітності та специфіку роботи в умовах сучасних викликів.

Під час заняття директор Управління ДКСУ Любов Тараненко ознайомила студентів з принципами ведення бухгалтерського обліку виконання державного і місцевих бюджетів, а також особливостями підготовки і подання бюджетної звітності. Студенти мали можливість побачити, як реалізується контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, та яким чином здійснюється оперативне управління фінансовими потоками держави.

Окрему увагу було приділено темі переходу на електронний документообіг в органах казначейства, що відповідає сучасним вимогам цифровізації публічного сектору. Студентам представили програмний комплекс «Казна», який є основною інформаційною системою для обліку, обробки платіжних документів та формування звітності. Було продемонстровано, як цей комплекс сприяє автоматизації процесів, мінімізує вплив людського чинника та підвищує ефективність виконання бюджетів.

Не менш актуальною була інформація про особливості оплати платіжних інструкцій в умовах воєнного стану, зокрема — пріоритетність фінансування захищених статей, оперативність казначейського обслуговування розпорядників коштів та дотримання законодавчих обмежень у надзвичайних умовах. Очільниця казначейства поділилася власним досвідом адаптації до роботи в кризових ситуаціях та забезпечення безперервності обслуговування бюджетних операцій.

Студенти активно долучалися до обговорення, ставили фахові запитання, виявили зацікавленість у подальшому професійному розвитку в галузі державних фінансів. Вони також дізналися про можливості проходження практики у ДКСУ та перспективи працевлаштування після завершення навчання.

Заняття стало важливим етапом у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців у сфері фінансів, дозволивши поєднати теоретичні знання з практичним досвідом роботи органів казначейства.

Краєзнавча розвідка з нагоди 150-річчя з дня народження Сергія Шемета

5 червня 2025 року здобувачі освіти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» відвідали Публічну бібліотеку імені В. Малика, де в читальному залі книгозбірні відбулася краєзнавча розвідка з нагоди 150-річчя з дня народження шанованого земляка - громадського діяча, співзасновника трьох українських партій, публіциста, фабриканта, землевласника та особистого секретаря гетьмана Скоропадського - Сергія Шемета.

Між уривками документальних фільмів і фотолітописом здобувачі освіти дізналися цікаві факти з життя цієї знакової особистості, про які розповів випускник Академічного ліцею імені братів Шеметів, науковець Малої академії наук України Всеволод Кононенко. Заможний бізнесмен, землевласник, співорганізатор «Просвіти», інтелігент і книголюб з 1919 року до кінця життя перебував в еміграції, сповна пізнавши нестатки.

«Наше покоління мусить створити свою українську національну ідеологію для боротьби за визволення нації, для створення своєї держави», - написав особистий секретар Скоропадського століття тому.

Наші контакти

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток
email - lubnyfekpdaa@gmail.com

Полтавська обл., м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 23/1

Хвилина мовчання

Блок з інформацією

Блок з додатковою інформацією.